Salon Okien Niewiński
zadzwoń do nas:

Brama garażowa segmentowa – jakie są jej zalety?

Zajmujesz się budową własnego domu lub jego remontem i poszukujesz sprawdzonego rozwiązania, dzięki któremu zwieńczysz wjazd do swojego garażu? Postaw na bramę segmentową, której projektem i montażem zajmiemy się w ramach usług świadczonych przez firmę Niewiński! Przekonaj się na czym dokładnie polega fenomen tego rozwiązania oraz poznaj jego zalety w przygotowanym przez nas artykule!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o bramach garażowych segmentowych!

Jest jednym z najpowszechniej wybieranych rozwiązań przez osoby, którym zależy na wytrzymałym i nowoczesnym wyposażeniu garażowym. Brama segmentowa, jak sama nazwa wskazuje, składa się z poziomych segmentów otwierających się ku górze na specjalnych prowadnicach. Technologia ta ma wiele zalet i umożliwia łatwy dostęp do wnętrza hangaru, w którym parkujesz samochód lub przechowujesz różnego rodzaju przedmioty – wyposażenie ogrodowe, sprzęty sportowe i wiele innych. Istnieją różne rodzaje takich bram garażowych, ale do najpopularniejszych zalicza się drzwi montowane od wewnętrznej strony ściany na prowadnicach.

Zalety bram garażowych segmentowych – dlaczego warto w nie zainwestować?

Nic tak bardzo nie skłoni Cię do zakupu powyższego rozwiązania, jak zalety, którymi się odznacza. Do takich korzyści zalicza się m.in.:

  • jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni – drzwi montowane są w taki sposób, że nie stanowią przeszkody dla ergonomicznego i funkcjonalnego zagospodarowania wnętrza,
  • możliwość dostosowania do różnego typu otworów oraz elewacji – wszystko, dzięki czterem opcjom prowadzenia do wyboru oraz trzem wariantom paneli (gładkich, przetłoczonych i wysokoprzetłoczonych) w eleganckich kolorach,
  • możliwość zastosowania wysokiej jakości technologii automatycznej pozwalającej na wygodne sterowanie drzwiami,
  • zapewnienie bezpieczeństwa samochodowi oraz pozostałym przedmiotom przechowywanym we wnętrzu.

Postaw na sprawdzone rozwiązanie garażowe zaprojektowane przez specjalistów w Salonie Okien Niewiński!

Wiesz już jakie są zalety bramy garażowej segmentowej – czas więc na wybór wykonawcy, który zajmie się zaprojektowaniem oraz instalacją tego rozwiązania w Twoim domu! W tej kwestii możesz zaufać doświadczeniu firmy Niewiński, dzięki któremu brama garażowa segmentowa zostanie skonstruowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

Komentarze są zamknięte